AMC
Nákupný zoznam

Liečivé víno z medvedieho cesnaku, top RECEPT

23.03.2021 | Autor: Nela

Liečivé víno z medvedieho cesnaku. Top recept so značkou Dobrá kuchyňa. Na zdravie, priatelia!

Liečivé víno z medvedieho cesnaku

Medvedí cesnak, liečivá bylina, ktorá rastie ako prvá na začiatku jari. Tie prvé malé lístky sú plné živín a vitamínov. Pripravte si s nami liečivé víno z medvedieho cesnaku, top recept z dielne webu Dobrá kuchyňa.

Víno z medvedieho cesnaku. Vyskúšajte liečivé víno z medvedieho cesnaku so značkou Dobrá kuchyňa. Toto liečivé víno z medvedieho cesnaku je vhodné pri kašli, zahlienených pľúcach, podporuje aj naše trávenie.

Prečítajte si náš zaujímavý blog o medveďom cesnaku zázračný medvedí cesnak a jeho využitie

Recept ako si pripraviť liečivé víno - domáce víno z medvedieho cesnaku

  • Čas prípravy: 10 minút
  • Tepelná úprava: 15 minút
  • Množstvo: cca 0,7 l fľaša

Sezóna medvedieho cesnaku je tu. Pripravte si s nami liečivé víno z medvedieho cesnaku so značkou Dobrá kuchyňa. Vyskúľajte. Na zdravie priatelia!

Liečivé víno z medvedieho cesnaku vychutnávame v menších dávkach, s mierou, aby sme si príliš neznížili krvný tlak. Dajte si malinký pohárik nášho liečivého vína po ťažko stráviteľnom jedle. Budete milo prekvapení. 

Medvedí cesnak je zelený zázrak prírody. Pomáha nielen pri kašli, bolestiach hlavy, ale aj pri vysokej hladine cholesterolu, vysokom krvnom tlaku, poruchách vylučovaia a trávenia, je výborný aj na posilnenie imunity, pôsobí protizápalovo a detoxikačne. Je ľahko dostupný a zadarmo.

Recept na domáci chlieb vynikajúci írsky chlieb, recept bez kysnutia so značkou NajlepšieKoláče.sk

Fantastické liečivé víno z medvedieho cesnaku

(Na 0,7 l)


Ingrediencie

  • 1 podľa chuti - med
  • 2-3 plné hrste - listy medvedieho cesnaku
Poslať ako nákupný zoznamLiečivé víno z medvedieho cesnaku, top RECEPTAutor - Nela

Skvelé liečivé víno z medvedieho cesnaku - postup receptu

Ingrediencie na liečivé víno: 0,75 l bieleho alebo červeného vína (najlepšie kvalitnejšie suché víno), dve až tri plné hrste listov medvedieho cesnaku (podľa chuti a znášanlivosti) na dosladenie: med podľa chuti (môžeme aj vynechať)

Tip pre vás

[Elegantné automatické otvárače na víno - otvoria až 70 fliaš na jedno nabitie. V krásnom darčekovom balení - kliknite tu:]

  1. Na prípravu nášho liečivého vína z medvedieho cesnaku budeme potrebovať obľúbené biele víno, a samozrejme, listy čerstvého medvedieho cesnaku.
  2. Listy medvedieho cesnaku dôkladne umyjeme, osušíme a nakrájame. Do hrnca nalejeme víno, pridáme pripravený medvedí cesnak, povaríme 15 minút.
  3. Liečivé víno z medvedieho cesnaku môžeme dosladiť aj medom, samozrejme, keď bude vlažné, aby si med zachoval čo najviac vitamínov a živín.
  4. Hotové víno scedíme, nalejeme do sklenenej fľaše. Skladujeme v chlade. S liečivým vínom z medvedieho cesnaku však opatrne, pijeme malé poháriky.

Tip Dobrej kuchyne: Na prípravu liečivého vína z medvedieho cesnaku môžete zvoliť aj víno biele polosladké, ale aj obľúbené červené víno.

Na zdravie!

Vyskúšajte aj liečivé víno z medvedieho cesnaku, obľúbený recept kuchyne portálu Ženy v meste

Prihláste sa na náš newsletter

A dostávajte pravidelne najnovšie recepty e-mailom bez reklamy!

Všetky recepty