Nákupný zoznam

Výborné koláče a zákusky, top recepty

Recepty na koláče a zákusky patria medzi tie najzákladnejšie v každej kuchárke každej domácnosti. A všade sú nejaké špeciality.

Výborné koláče a zákusky, top recepty

Sviatočné, vianočné, ale aj koláčiky na bežný víkend. Pripravujeme pre vás úplne nový web na ktorom pre vás chceme zhromaždiť tie najlepšie recepty.

Záleží nam na tom, aby ste pripravili nielen skvelá koláče a zákusky, ale rovnako aj na tom, aby naše recepty boli jednoduché, zrozumiteľné a aby ste v kuchyni trávili len primerané množstvo času. Po všetkých ostatných povinnostiach si to zaslúžite.

Skúste teda napríklad náš overený recept na najlepšiu bublaninu s ovocím, alebo rovnako recept na výborný pudingový jablková koláč, či vyskúšaný recept na skvelú pudingovú bábovku.

Recepty na skvelé koláčiky budú na webe dobrakuchyna.sk postupne pribúdať, len začíname. Zastavte sa aj nabudúce, určite tu pre vás budeme mať novinky. Napríklad tento recept na vianočku.

Alebo vyskúšajte na stare recepty na koláče na webe Ženy v meste. Alebo aj tento tradičný recept na ovocný koláč s posýpkou. Vyberte si aj recept na výbornú bábovku a vyskúšajte ho. Máme pre vás aj recept na sypaný tvarohový koláč. Skúste aj čokoládový hrnčekový koláč, ideálny na nedeľu. Vyskúšajte aj náš recept na makovník. Alebo napríklad medové rezy, žĺtkové rezy, alebo aj Oreo Cheeseacke. Tu je aj recept na orechové medvedie labky. A tu je recept na linecké kolieska.


Vaša Dobrá kuchyňa

Vyskúšajte aj recepty na webe Ženyvmeste.sk

Bublanina - vyskúšajte overený recept

Jablkový koláč - hrnčekový recept aj s videonávodom

Palacinky - overený hrnčekový recept

1 2 3 4 >