AMC
Nákupný zoznam

Úžasné polievky, recepty na skvelé polievky

Recepty na úžasné polievky portálu DobráKuchyňa.sk.

Sviatočná nedeľná polievka, alebo rýchla zeleninová polievka, studená, teplá, krémová polievka, domáca tradičná alebo s príchuťou medzinárodnej kuchyne.

Úžasné polievky, recepty na skvelé polievky

Polievka je základ jedla a ak ju pár dní nemáme, v jedálničku chýba. Sú určené nielen pre telo, ale aj na dušu. 

Preto pre vás máme napríklad výborný recept na chutnú zeleninovú polievku s kukuricou a haluškami nielen pre deti, ale napríklad aj recept na najlepšiu šošovicovú polievku od babičky so zeleninou.

Vyskúšajte si s nami však pripraviť napríklad aj obľúbenú hokkaido polievku originál podľa nášho výborného receptu, alebo využite tento recept na klasickú paradajkovú polievku.

Chuť máme zakaždým na niečo iné, varíme podľa príležitosti, podľa ročného obdobia, podľa surovín i počtu ľudí, ktorých pohostíme.

A každé ročné obdobie, alebo každá príležitosť si zaslúži vlastný recept. Postupne ich na webe DobráKuchyňa.sk nájdete, deň po dni ich pre vás budeme pripravovať. Najskôr tie najbežnejšie, neskôr aj iné, netradičnejšie recepty.

Ponúkame vám preto široký výber polievok, aby ste si zakaždým našli tú správnu na danú príležitosť. Už na tej ponuke zodpovedne každý deň pracujeme.

Ale ak máte chuť ešte na širšiu ponuku, skúste obľúbené recepty na polievky na webe Ženy v meste - kliknite. Vyskúšajte aj ďalšie recepty na desiatovú polievku. Napríklad ten podľa ktorého sa pripravuje držková polievka. Alebo vyskúšajte aj ďalšie recepty na husté polievky. Tu sú aj naše recepty ako zahustiť polievku bez múky. A tu je aj fazuľová polievka. Tu je aj kráľovská krémová cesnaková polievka. Skvelú večeru ponúka aj táto kulajda. Skúste aj našich 10 receptov na starodávne polievky.

.

Zeleninové polievky - Mäsové polievky - Vývary - Krémové polievky - Rýchle polievky

1 2 3 >

Fantastické pečené zemiaky, top RECEPT

Pečené zemiaky, výborný recept

Kliknite