Nákupný zoznam

Najobľúbenejšie recepty roka 2019 portálu Ženyvmeste.sk

18.03.2020 | Autor: -

Rebríček najobľúbenejších 10 receptov roka 2019 na webe zenyvmeste.sk ovládli najmä koláče, ale vo výbere nechýbala ani hokkaido polievka. Pozrite si tie najklikanejšie recepty minulého roku a inšpirujte sa s nami.

Rebríček najobľúbenejších recepty na webe zenyvmeste.sk v roku 2019 ovládli najmä koláče, ale vo výbere nechýbala ani hokkaido polievka. Pozrite si tie najklikanejšie recepty minulého roku a inšpirujte sa s nami.

Najobľúbenejšie recepty roka 2019 portálu Ženyvmeste.sk

Recepty z kuchyne portálu Zenyvmeste.sk minulý rok lámali rekordy záujmu a čítanosti. Nikdy sme nemali tak úspešný rok a nikdy si naše recepty neprečítalo viac ľudí. V decembri počas adventu mali viac ako 2.3 milióna zobrazení články v našej rubrike recepty z kuchyne portálu Ženy v meste.

Receptov pridávame stále viac. Aktuálne už sme sa dostali na viac ako 600 receptov a tisícok fotiek vo fotogalériách. A recepty sme kvôli prehľadnosti zoradili do viac ako stoviek rubrík podľa ich zamerania.

Takže u nás nenájdete len recept na veľmi obľúbený recept na francúzske zemiaky, ale aj viac ako 100 nápadov, čo navariť na obed.

A chceme sa ďalej zlepšovať a prinášať vám stále nové a zaujímavé recepty. Každý deň by sme aj v roku 2020 chceli prinesť aspoň jeden nový recept, celkovo teda viac ako 300 receptov za rok. Už sa na ne tešíme.

Recepty sa snažíme pripraviť naozaj poctivo, každý má podrobný postup a takmer všetky pripojenú aj názornú galériu, aby ste si vždy dokázali porovnať ako sa vám pri varení darí.. 

Rovnako sme sa rozhodli našu ponuku obohatiť a preto aktuálne spušťame celkom nový receptový web s názvom DobráKuchyňa.sk.

Aj v roku 2020 nás čakajú veľké výzvy, ale pre vás máme pripravených stovky nových zaujímavých receptov. Tak veľa úspechov v kuchyni a dobrú chuť napríklad aj na našom webe DobraKuchyna.sk

    Prihláste sa na náš newsletter

    A dostávajte pravidelne najnovšie recepty e-mailom bez reklamy!

    Všetky recepty