AMC
Nákupný zoznam

Najlepší chlieb vo vajci, RECEPT zo zvyšného chleba

25.07.2020 | Autor: -

Najlepší chlieb vo vajci. Recept zo zvyšného chleba vám ponúka vaša Dobrá kuchyňa. Nevyhadzujte starší chlebík, pripravte si radšej skvelú dobrotu.

Fantastický chlebík vo vajíčku, recept zo zvyšného chleba

Najlepší chlieb vo vajci. Vyskúšajte jednoduchý recept zo zvyšného chleba. Vynikajúci obaľovaný chlebík vo vajíčku, ktorý si obľúbite. Jednoducho a chutne s Dobrou kuchyňou.

Aj keď je Dobrá kuchyňa nováčikom na trhu, myslí na všetkých, aj tých, ktorí s varením a pečením iba začínajú. Každý deň vás chceme inšpirovať výbornými a overenými receptami na úžasné jedlá.

Tip na skvelé raňaky či ľahkú večeru, fantastický obed, rôzne šaláty, chutné polievky, fit jedlá, ale aj klasické tradičné pochúťky. A čo ešte predsa nesmie chýbať, vynikajúce domáce koláče, torty a zákusky. Tešíme sa na vás.

Najlepší chlieb vo vajci

  • Čas prípravy: 15 minút
  • Počet porcií: 4

Recept na fantastický chlieb bez kysnutia voňavý domáci írsky chlieb, recept na zdravý chlieb

Ako sa robí chlieb vo vajci? Nech sa páči. Dobrá kuchyňa vám ponúka fotorecept na najlepší chrumkavý chlieb vo vajci.

Ešte na teplý obaľovaný chlebík si môžete nastrúhať obľúbený syr, ktorý sa rozpustí. Môžeme si ho obložiť aj plátkom šunky či tvrdého syra. Ak do rozšľahaných vajec nepridáte soľ, skúste si hotový chlieb vo vajíčku potrieť chutným džemom (jahodovým, marhuľovým, aj slivkovým).

Poviete si, čože? Len vyskúšajte, neskutočná dobrota. Vaše detičky sa budú oblizovať.

Varte a pečte s nami tradične, moderne, jednoducho, rýchlo, zdravšie, aj bez lepku, ale predovšetkým chutne a s láskou. Varte a pečte s Dobrou kuchyňou.

Tip na skvelé raňajky či večeru výborné zeleninové lečo, ktoré si zamilujete. Prečítajte si aj článok o tom ako dlho vydržia vajíčka v chladničke.

Skvelý chlieb vo vajíčku, recept ako sa robí obaľovaný chlebík

(Na 4 porcie)


Ingrediencie

  • 8 krajcov - chlieb
Poslať ako nákupný zoznamNajlepší chlieb vo vajci, RECEPT zo zvyšného chlebaAutor - Nela

Ako sa robí chrumkavý chlieb vo vajci - postup receptu

Ingrediencie: 8 krajcov chleba, 4-5 ks vajec na opekanie: olej podľa potreby na dochutenie: soľ podľa chuti (môžeme pridať aj mleté čierne korenie alebo roztlačený cesnak - podľa chuti)

Tip pre vás

[Elegantné automatické otvárače na víno - otvoria až 70 fliaš na jedno nabitie. V krásnom darčekovom balení - kliknite tu:]

  1. Chlieb nakrájame na plátky. Samozrejme, starší chlieb sa mrví, robíme to opatrne. Môžeme zvoliť aj staršie pečivo (rožky, aj žemle). Vajcia si so soľou dobre rozšľaháme.
  2. Nakrájaný chlebík (pečivo) máčame v rozšľahaných vajciach z každej strany a ihneď ho ukladáme na rozohriatu panvicu s olejom. Je veľmi vhodné zvoliť kvalitnú panvicu.
  3. Chlebík opekáme z každej strany dozlata. Ak chceme chlieb chrumkavý, treba použiť viac oleja. Upečený ho ukladáme na papierový obrúsok, zbavíme ho zvyšného oleja.

Tip Dobrej kuchyne: Chlieb vo vajíčku môžete obložiť ešte šunkou alebo syrom. Nepridávajte soľ do rozšľahaných vajec a na upečený chlebík natrite jahodový džem. Mňam. Neskutočná pochúťka. Vyskúšaje.

Dobrú chuť. Skúste aj ďalšie naše recepty s vajcami. Vyskúšajte aj obľúbený chlieb vo vajci, recept pre všetkých kuchyne portálu Ženyvmeste.sk

Prihláste sa na náš newsletter

A dostávajte pravidelne najnovšie recepty e-mailom bez reklamy!

Všetky recepty