AMC
Nákupný zoznam

Zeleninové polievky

Recepty na zeleninové polievky sú na internete veľmi populárne. Zoradili sme pre vás recepty na prípravu skvelých zeleninových polievok na jednom mieste.

Zeleninové polievky a recepty ako si zeleninovú polievku pripraviť

Hustá zeleninové polievka je často základom dobrého obeda. Kopec zeleniny, skvelý vývar, alebo niečo iné. Nech je pre vás zeleninové polievka čokoľvek, máme pre vás množstvo receptov na inšpiráciu.

Príprava zdravej zeleninovej polievky nemusí byť vôbec náročná. Často je na prázdny žalúdok tým najlepším liekom. Máme pre vás desiatky jednoduchých receptov na rýchle polievky, ako doma vyčarovať ten najlepší obed naozaj za pár minút.

Fantasitické zeleninové polievky sú skvelou inšpiráciou. Často ide aj o babičkine recepty na polievky, niektoré sú tu s ľudstvom už naozaj dávno.

Desiatky zeleninových polievok

A rovnako sú naše recepty aj skvelým riešením ak hľadáte dietne zeleninové polievky. Sme tu s vami a naše recepty pre vás.

Pripravte si s nami brokolicovú polievku, hŕstkovú, alebo výbornú kelovú so zemiakmi. Ale rovnako pre vás máme aj výbornú hráškovú polievku s haluškami. Tu je aj naša kráľovská krémová cesnaková polievka.

A rovnako aj babičkinu klasiku, akou je určite šošovicová, alebo fazuľová. Už si treba len vybrať. Napríklad jarnú zeleninovú polievku. Dobrú chuť.

Dobrá Kuchyňa → Polievky → Zeleninové polievky

1 2 >

Fantastické pečené zemiaky, top RECEPT

Pečené zemiaky, výborný recept

Kliknite